Gėlių pristatymas Kaune: kokiais žiedais džiaugsis jūsų mama?

Mamos diena jau visai ne už kalnų, todėl pats metas pagalvoti ne tik apie smagią šventę ar dovanas, bet ir meilę mamai atspindinčią ypatingą puokštę. Taigi, gėlių pristatymas Kaune ir Kauno rajone gali tapti ne tik gelbstinčia priemone užsienyje gyvenantiems, bet ir šypseną keliančia staigmena mamai nuo tų, kurie šalia. Tik kokias gėles pasirinkti?

Rožės

Net jeigu ir manote, kad šios gėlės – pabodęs pasirinkimas, tai sudėjus bent dešimtį spalvingų žiedų ir perrišus juos dailiu kaspinu rožės taps puikiu sprendimu. Nesirinkite vienos spalvos. Verčiau pirkdami rožių puokštę į ją sudėkite visą vaivorykštę. Taip mama gaus smagų pavasarį, džiugią emociją ir daug daug meilės.

Tulpės

Tulpės, turbūt, labiausiai pavasarį atspindinčios gėlės. Ir nors visos moterys jau buvo jomis apdovanotos pavasario pradžioje, tai puiki gėlė ir mamos dienai. Kadangi šios gėlės kiek trapesnės, tai joms tikrai pravers gėlių pristatymas Kaune. Na, o internete jau tikrai rasite spalvą, kuri sužavės ne tik jus, bet ir jūsų mamą. Šio sezono Gėlėtas hitas – Brownie tulpės. Galbūt jos gali virsti ir jūsų mamos šypsenos priežastimi?

Gerberos

Padovanoti mamai nors mažytę saulę trokštame kiekvienas. Ir net jeigu saulėgrąžoms dar ne laikas, tai apvalučiai spalvingi gerberų žiedai tikrai prišauks pavasarį ir džiaugsmą. Rinkitės saulės ir šilumos pripildytas spalvas: geltoną, oranžinę ar raudoną ir sušildykite mamos širdį.

Hortenzijos

Sakoma, kad hortenzija – artimųjų gėlė, kurios žiedas reiškia stiprius širdies jausmus. O kam galima jausti stipresnį jausmą nei mamai? Puiku tai, kad renkantis hortenziją pakanka vos vieno žiedo tam, kad jūsų puokštė taptų įspūdinga. Tiesa, verčiau rinkitės melsvą žiedą – jis atskleis jūsų tikėjimą ir atsidavimą. O ir apskritai, mėlyni žiedai sutinkami nedažnai, todėl yra įdomūs ir patrauklūs akiai.

Orchidėjos

Nesvarbu ką pasirinksite, vazone augančią gėlę ar tik jos šaką puokštėje, orchidėja – tobula gėlė skirta tobulai moteriai. Na, o daugelis turbūt ir laikome savo mamas tobulomis. Maža, didelė, spalvota ar balta – bet kokia, kuri tikite, kad patiks jūsų mamai – orchidėja taps puikia dovana. Svarbu žinoti, kad intensyvių, akivaizdžiai dirbtinų spalvų gėlės – dažytos. Todėl mėlyni žiedai džiugins tik tol, kol nuvys. Vėliau gėlė išleis baltus žiedelius. Na, o neturint kaip parsigabenti dailios didelės orchidėjos vazone, jums padės gėlių pristatymas Kaune. Padovanokite mamai šypseną nuo pat ankstaus ryto.

2019-04-26T11:19:29+03:00