Nuotakos puokštės beieškant: į ką atkreipti dėmesį renkantis gėles?

Vasara – meilės, svajonių ir naujų pradžių metas, kai didžioji dauguma įsimylėjėlių žydinčių pievų fone sumaino ir svarbiausius – aukso žiedus. Tiesa ta, kad reta nuotaka savo svajonių gyvenimą pasitinka tuščiomis rankomis. Nuotakos puokštė yra vienas svarbiausių vestuvių akcentų, o kaip išsirinkti tą, kuri idealiai pritiks jūsų šventei pasakoja gėlių studijos „Gėlėta“ įkūrėja Lina Šinkūnienė.

Stiliaus harmonija

Linos Šinkūnienės teigimu, asimetriškos puokštės – dar vis labai madingos.

„Jeigu vestuvėms ir jų akcentams turite labai aiškią viziją, tai pasistenkite nuo jos nenutolti ir renkantis nuotakos puokštės gėles. Taip galėsite kurti vientisą stilių ir aiškiai perduosite žinutę, kad tai – jūsų, o ne kieno nors kito, vestuvės.“, – sako profesionali floristė.

Svarbiausias šiuo metu vestuvių akcentas – individualumas. Nereikėtų aklai sekti paskui madą. Vestuves ruoškite tokias, kokias jūs ir tik jūs įsivaizduojate. Specialistė teigia, kad šiuo metu labai daug puokščių daromos beveik vien iš žalumos: eukalipto, ruscuso, thilapsio, smulkių lauko gėlyčių. Vis dar vyrauja lengvos, nesimetriškos, laukinės puokštės. Bet labai palengva skverbiasi tendencija itin ryškių, spalvotų, didelių žiedų puokščių. Todėl Lina Šinkūnienė spėja, kad kitais metais jų tikrai bus daugiau.

Saugus grožis

Profesionalus floristas ne tik patars, bet ir padės išgyventi nuostabiausią dieną kartu su mėgstamiausiais žiedais.

Vestuvės – gražiausia jūsų gyvenimo diena ir labai suprantama, kad viskas tądien turėtų būti idealu. Turbūt blogiausia, kas galėtų nutikti – sušlubavusi sveikata. Sakysite, ką bendro tai turi su nuotakos puokštės gėlėmis? Ogi labai daug.

„Gėlės – gyvos ir labai skirtingos. Vienos jų neutralios ir tinkančios visiems, kitos jų – sukeliančios alergijas ar turinčios svaigų, ne visiems priimtiną, kvapą. Tam, kad per vestuves būtų išvengta raudonų akių, čiaudulio ar galvos svaigimo patariu rinktis kuo universalesnes gėles ir jų kompozicijas. Visgi, jeigu jau tvirtai nusprendėte, kad norite sodraus kvapo puokštės, tai įsigykite kelis žiedus šių gėlių kur kas prieš vestuves ir pamėginkite su jomis susigyventi. Taip sužinosite ar tikrai galite ilgą laiką būti šalia išsvajotų nuotakos puokštės gėlių.“, – pataria Lina Šinkūnienė.

Užtikrinta gėlių magija

„Gėlėta“ gėlių salone galima atrasti tai, kas išpildytų jūsų svajonių puokštės norus.

Pasirenkate nuostabaus grožio gėles, o jūsų vestuvinė puokštė ima leipti nesulaukusi ceremonijos pabaigos. Juk tikrai nenorite, kad pakili nuotaika būtų sugadinta dėl mirštančių nuotakos puokštės gėlių? Todėl „Gėlėta“ vadovė pataria rinktis tik tvirtas ir ilgą laiką be vandens galinčias išgyventi gėles.

„Kai kurios gėlės be vandens gali išgyventi vos keletą valandų, o po jų nuleidžia galvas, ima ruduoti ar mesti žiedlapius. Todėl visada geriau rinktis gėles,kurios gerai ištveria ilgalaikį vandens trūkumą. Tarp tokių yra ir gvazdikai, frezijos, lelijos ar kalankės. Žinoma, galite rinktis ir rožes ar bijūnus, profesionalūs floristai juos paruoš taip, kad jie kuo ilgiau atrodytų dailūs jūsų vestuvių dieną. Tiesa, visus variantus geriausia aptarti su profesionaliais gėlių žinovais. Jie visuomet patars ir padės išsirinkti tai, kas pilnai išpildytų jūsų poreikius.“, – pastebi gėlių studijos „Gėlėta“ įkūrėja Lina Šinkūnienė.

2019-05-24T10:51:06+02:00