Paroda – Christmas World 2018/19

Keliauti į Frankurfurtą, prabėgus šventėms, jau tapo tradicija. Kai supakuojame likusias Kalėdines dekoracijas, ruošiamės į Christmas World parodą, kuri visada mus nustebina savo dydžiu ir naujovėmis. Jei mūsų paklaustų, kurią tarptautinę parodą verta aplankyti, net nedvejodami pasiūlytumėm vykti į šią.

 

Tai kuo šį kartą nustebino paroda? Spalvomis! Nauju požiūriu į etninių motyvų derinimą ir panaudojimą, dizainerių sugebėjimu suderinti rodos nesuderinamus dalykus, tad be abejonės netrūko eklektikos.

Akys skendo tamsiose, sodriose spalvose, kurios puikiai derėjo su auksu, brangiais ir pusbrangiais akmenimis. Rausvi, rožiniai, mėtiniai ir oranžiniai atspalviai jungėsi su folija, perlamutru, veidrodiniais paviršiais ir žaismingomis detalėmis.

Netrūko skirtingų pasaulio kultūrų etninių motyvų, tradicinio amato technika atliktų darbų. Raštai ir tekstūros nugulė ant pagalvėlių, kilimų ir baldų.

Gėlėta be abejonės žavėjosi natūralumo ir dizaino švara, matinio žalvario ir blizgaus paviršiaus estetika bei augalų motyvais. Daug gražių dalykų užsakėme ir jau laukiame kitoms Kalėdoms

Tokio grožio neištveria net telefonai, bet keletą akimirkų pavyko įamžinti. Jomis ir dalinamės su jumis.

2018-02-05T22:44:25+03:00