PRISTATYMAS 

Pristatymas kol kas tik Kaune ( nemokamai nuo 25 Eurų) ir Kauno rajone (kaina 10 Eurų).

Kliento užsakymas  pradedamas vykdyti , klientui atlikus apmokėjimą už pasirinktas prekes ir paslaugas. Užsakymai yra pristatomi kiekvieną darbo dieną  nuo 8 val. iki 20 val., savaitgaliais nuo 10 val iki 20 val. Klientui pageidaujant, užsakymai gali būti pristatomi anksti  ryte (nuo 6 val. iki 8 val.) arba vėlai vakare (nuo 20 val. iki 22 val.), tokiu atveju yra taikomas dvigubas pristatymo mokestis Kauno rajone, o Kauno mieste 5 eurai.

Pildydamas pristatymo formą klientas privalo pasirinkti pageidaujamą pristatymo laiką iš pateiktų užsakymo formoje ( Ryte 8:00-12:00 val / Dieną 12:00-16:00 val / Vakare 16:00-20:00 val ). Klientas, pageidaudamas tikslesnio pristatymo laiko, užsakymo formoje turi parašyti apie tai žinutę laukelyje – Užsakymo pastabos.

Klientas apie priimtą užsakymą ir  įvykdytą pristatymą yra informuojamas elektroninio pašto adresu, nurodytu pildant užsakymo formą.

Kiekvienas užsakymo pristatymas  yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjo nurodytą įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme. Gavėjo pageidavimu, gėlės gali būti perduodamos patikimiems tretiems asmenims (pvz. kaimynams ir kt.).

Neradus gavėjo namuose, prie durų paliekamas pranešimas, kuriame nurodytas pakartotinio pristatymo laikas ir gėlės pristatomos pakartotinai. Po nesėkmingo antro bandymo  gėlės paliekamos saugioje vietoje (pas kaimynus, prieangyje ir pan.). Apie taip paliktas gėles informuojamas ir gavėjas ir siuntėjas.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas arba nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris.

Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas.

Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.