Gėlių pristatymas Kaune

Gėlių pristatymas į namus

Gėlių puokštės

Gėlių internetinė parduotuvė

Gėlės į namus

Kvapnūs žiedai

Puokštės

Dovanos

Gėlių pristatymas Kaune – Gėlėta – Kvapnūs žiedai – E.parduotuvė. Gėlės, puokštės

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį DABAR!
Norite nepraleisti naujienų ir gauti 10 % nuolaidą pirmam apsipirkimui?

Kvapnių žiedų kompozicijos, sukurtos Lietuvos floristų: puokštės, gėlės dėžutėse, skintos gėlės. Gėlių pristatymas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

 • Švelniai rausvų spalvų, pilnavidurių žiedų Chrizantemos. Ilgai laikosi vazoje.
 • Išskirtinės pilnavidurės lelijos. Įspūdingi žiedai, kurie ilgai džiugins.
 • Įvairių pastelinių rausvų ir purpurinių atspalvių gėlių derinys. Jauki ir šilta puokštė, tinkanti ir patinkanti daugumai. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • PUOKŠTĖ MIŠKO PASLAPTYS

  35.0065.00
  Magiška ir paslaptinga puokštė, sudaryta iš įvairių žalumos šakelių ir persikinių, šviesių žiedų. Stilinga ir įdomi puokštė išskirtiniam pasveikinimui. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • PUOKŠTĖ RUDENS BUČINYS

  45.0065.00
  Ypatingų žiedų derinys. Sendinta hortenzija, tvirtas ir magiškas artišokas, persikinės rožės, chrizantema, eukalipto žaluma. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • PUOKŠTĖ SALDUS APELSINAS

  35.0060.00
  Įvairių persikinių ir oranžinių atspalvių puokštė. Jaukus ir šiltų tonų derinys. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • PUOKŠTĖ ATOSTOGŲ ILGESYS

  30.0055.00
  Šilta ir jauki puokštė, kurioje vyrauja išskirtiniai ir ilgai besilaikantys vazoje žiedai. Magiškos spalvos primins smagias atostogas. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • Ypatingų gėlių ir spalvų derinys. Puokštė gausi žiedų įvairove, nustebins kiekvieną. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • Eukalipto, plimozos, rožių ir chrizantemų harmonija. Įspūdingos spalvos ir kvapo rožės nepaliks abejingų. Ryški puokštė - ryškiai asmenybei. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną - firminį "Gėlėta" šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • Įvairių alyvinių, melsvų ir žalsvų atspalvių gėlių derinys. Elegantiška ir išskirtinė puokštė. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • PUOKŠTĖ KŪRYBOS MŪZA

  30.0060.00
  Šilta ir jauki puokštė, kurioje didžiausias akcentas - įspūdingos, atlankstytų žiedlapių, karališkos rožės. Pasteliniai tonai ir gaivi žaluma derančioje harmonijoje. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
 • PUOKŠTĖ POEZIJA

  45.0090.00
  Gaivių atspalvių puokštė su žavingu koralinės spalvos akcentu. Įspūdingi žiedai, išskirtinė žaluma ir ilgai vazoje besilaikančios gėlės. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų. Rekomenduojame pridėti saldžią dovaną – firminį “Gėlėta” šokoladą su liofilizuotais artišokais.
Go to Top