• Dėžutė pilna kvapnių rožių žiedų - tobulai tinka parodyti mylimam asmeniui išskirtinį dėmesį. Nuotraukoje matote 35 cm skermens dėžutę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • Dėžutė, pilna kvapnių žiedų - tobulai tinka parodyti mylimam asmeniui išskirtinį dėmesį. Nuotraukoje matote 20 cm skermens dėžutę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • Dėžutė, pilna kvapnių žiedų - tobulai tinka parodyti mylimam asmeniui išskirtinį dėmesį. Nuotraukoje matote 80 cm skermens dėžutę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ FĖJŲ ŠOKIS

  45.0090.00
  Kvapnių hortenzijų, rožių, eukaliptų, delfiniumo žiedų kompozicija kviečia patikėti stebuklais. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ VASARIŠKAS VĖJAS

  45.0090.00
  Rožių, chrizantemų, eukalipto parinkta spalvų paletė, primena švelnų ir gaivų vasaros vėjo prisilietimą. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • Raganės, burnočio, alyvmedžio bei lelijų kompozicija, kuri sukurta išskirtinėms nuotakoms. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ PALINKĖJIMAS

  35.0075.00
  Rožių, gvazdikų, chrizantemų derinys, kuris tik veržiasi būti įteiktas su švelniu palinkėjimu. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ PROVERŽIS

  40.0085.00
  Rožių, aguonos, eukalipto ir hortenzijos derinys tinkantis kiekvienai progai. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ PASTELĖ

  25.0055.00
  Gvazdikai, grevilijos ir matiolos parinktos taip, kad sukurtų ramią, pastelinę kompoziciją. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ PURPURINĖ

  25.0055.00
  Chrizantemų, delfiniumo ir brunijų purpurinė sintezė. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • PUOKŠTĖ ŠĖLSMAS

  60.00150.00
  Artišokai, gvazdikai, aguonos ir eukaliptai kartu sukūrė šėlstančią kompoziciją. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
 • Chrizantemų, alstramerijų, astilbių kompoziciją, kuri privers kiekvieną praeivį atsisukti ir pasigrožėti šia ryškia puokšte. Nuotraukoje matote vidutinio dydžio puokštę. Svarbu: Gėlės puokštėje gali keistis pagal sezoniškumą, bet mes stengsimės jog puokštė būtų kuo panašesnę į esančią nuotraukoje. Dėkojame už supratingumą!
Go to Top