Gėlių pristatymas Kaune

Gėlių pristatymas į namus

Gėlių puokštės

Gėlių internetinė parduotuvė

Gėlės į namus

Kvapnūs žiedai

Puokštės

Dovanos

Gėlių pristatymas Kaune – Gėlėta – Kvapnūs žiedai – E.parduotuvė. Gėlės, puokštės

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį DABAR!
Norite nepraleisti naujienų ir gauti 10 % nuolaidą pirmam apsipirkimui?

Kvapnių žiedų kompozicijos, sukurtos Lietuvos floristų: puokštės, gėlės dėžutėse, skintos gėlės. Gėlių pristatymas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose.

 • Sale!
  GĖLIŲ DĖŽUTĖ "SALDI KREMINĖ" Šviesūs gėlių žiedai ir tobuli saldumynai – ar gali būti geriau? Išskirtinėje dėžutėje sukomponuota gėlių kompozicija džiugins ilgai, patogi transportavimui ir laikymui. Ypatinga dovana Meilės dienos proga. Dėžutė pripildyta šilčiausių jausmų.
 • Sale!
  Ryškūs raudoni žiedai ir tobulas saldumynas – ar gali būti geriau? Pasakyk MYLIU su šia išskirtine gėlių dėžute. Kompozicija džiugins ilgai ir nustebins kiekvieną. Ypatinga dovana Meilės dienos proga. Dėžutė pripildyta šilčiausių jausmų.
 • Sale!
  Gėlių dėžutė "Amžina meilė" - tai pažadas tarp gėlių žiedų. Jauki ir romantiška dėžutė skirta vienam iš gražiausių įvykių - piršlyboms. Kruopščiai atrinksime ir sukomponuosime gėles, Jums liks tik įdėti žiedelį. Dėžutė pripildyta šilčiausių jausmų.
 • Gėlių dėžutė sukurta iš stilingų rožių, chrizantemų, uogų ir įvairios žalumos šakelių, skirta norint padovanoti ypatingą dėmesį. Šilti, jaukūs tonai ir ilgai žydintys augalai.
 • Nuotakos puokštė iš stilingų atlankstytų baltų rožių su derančiais priedais. Visiška klasika tinkanti prie įvairaus stiliaus įvaizdžio. Elegantiška, romantiška ir ypatinga puokštė.
 • Nuotakos puokštė sukurta iš kreminių ir baltų žiedų. Šiltų atspalvių, rinktinių žiedų puokštė. Tiks mėgstančioms klasiką.
 • Sale!

  PUOKŠTĖ CHARIZMATIŠKOJI

  42.5076.50
  Meilės dienos proga sukurta įvairių raudonų žiedų puokštė, skirta charizmatiškai asmenybei. Klasikinės raudonos rožės, ypatingos bijūninės rožytės, gvazdikai ir chrizantemos sujungtos į bendrą harmoniją. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų.
 • Sale!

  PUOKŠTĖ DIDELĖ MEILĖ

  38.2576.50
  PUOKŠTĖ DIDELĖ MEILĖ - atlankstytų aksominių rožių žiedai kartu su daugiažiedėmis chrizantemomis. Klasikinė meilės dienos puokštė skirta nustebinti ir pradžiuginti kiekvieną. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų.
 • Puokštė Gubojos Debesis

  35.0075.00
  Puokštė iš daugybės spalvotos gubojos šakelių - švelni it pūkas, romantiška ir lengva. Guboja - puiki, daug priežiūros nereikalaujanti gėlė, kuri žydi labai ilgai, o vėliau sudžiūsta ir išlieka dekoratyvi bei puošia namus.
 • Sale!

  PUOKŠTĖ MEILĖS PAVASARIS

  42.5076.50
  Puokštė Meilės Pavasaris - ryškių ir pastelinių įvairių žiedų derinys su pavasario prieskoniu. Universali puokštė patiks daugumai. Romantiškieji vėdrynai, žavios tulpės, kačiukai, kvapnus zuikiakrūmis, gvazdikai, daugiažiedės chrizantemos ir kt. augalai. Puokštė pripildyta šilčiausių jausmų.
 • Stilinga atlankstytų melsvų tulpių puokštė norintiems pradžiuginti ir įteikti dalelę pavasario. Kvapnaus eukalipto žaluma, daugiažiedės rožytės, melsvų tonų žiedai. Išskirtinė puokštė skirta nustebinti ypatingų gėlių mėgėjus.
 • Puokštė Mėlyni Žiedai

  25.0045.00
  Ryškių mėlynų pilnavidurių tulpių puokštė su romantiškos plimozos šakelėmis. Išskirtinė puokštė nepaliekanti abejingų. Puikiai tiks norint nustebinti ypatingus žiedus mėgstančius žmones.
Go to Top