APIE MUS

Sveiki, esame meno studijos Gėlėta įkūrėjai Lina ir Paulius. Kartu mes jau daugybę metų.
Norėčiau būti atvira. Kelias, kuriuo ėjome buvo visoks, ir lygus, ir saulėtas. Kartais – akmenimis, tačiau dažniau – svajonėmis nusėtas. Nelygu metų laikai, oras, ar vėjo gūsis. Prieš dešimtmetį šis kelias atvedė mus ten, kur matyt ir turėjome ateiti – prie durų į gėlių pasaulį.

Atvėrę tas duris – įkūrėme tuo metu visą pasaulį mums atstojančią nedidelę, vos 10 kvadratų
erdvę Laisvės alėjoje, Kaune. Keletas kibirų su rožėm ir didžiulis noras kurti buvo visas mūsų turtas. Paulius tuo metu darbavosi didmeninėje gėlių bazėje. Aš – kiekvienam iš atėjusių parinkdavau jam skirtą rožę. Visa galva panirom į tuo metu dar nepažįstamą gėlių pasaulį. Ieškojome , mokėmės. Geriausi meistrai – floristai Marijus Gvildys, Irena Ramanauskaitė, Peteris Hesas, Taivo Piller tik sustiprino norą eiti toliau. Įgyta patirtis ir nuveikti darbai atvėrė akis, išmokė gėlę pamatyti, pajausti ir prakalbinti…

Klientų įvertinimas, džiaugsmas jų akyse ,atsiimant puokštę, pakylėjo ir stipriai motyvavo. Šiai dienai jau turime 2 floristikos meno studijas, kurias pakrikštijome spalvotu pavadinimu „Gėlėta“.

Šiandien, kaip niekada ankščiau stipriai jaučiame, kad jums mūsų reikia. Bet paslaptis kita – mums dar labiau reikia jūsų. Gera dalintis akimirkos grožiu, emocija, šiluma. Juk gyvenimas, kaip puokštė – ką į ją sudėsi, tuo ir džiaugsies.

 

KODĖL GĖLĖTA?

Kiekviena gėlė turi savo charakterį. Lyg žmogus ji gali būti atvira ir žaisminga, atrodyti rimtai ir net paslaptingai.. O ir kiekvienas žmogus savo širdyje nešiojasi po žiedą. Neretai ir visą puokštę krūtinėje talpina. Tokie jūs ateinate pas mus – kiekvienas su savo gėlės žiedu, kuriam reikia ypatingo priėjimo, savito pakalbinimo. Giliai širdyje mes žinome savo kelią. Mūsų kelias gėlėtas. Dalintis gėlėta nuotaika, sukurti netikėtumo akimirką ir nustebinti jus savo darbais – tai mūsų pagrindinis troškimas.

apie-mus-gelytes

ČIA GYVENA GĖLĖS

Ne kartą iš savo klientų išgirstame – kokios pas jus gražios gėlės… Taip yra todėl, kad žinome keletą paslapčių.
Tinkamai parinktas indas, vieta, kitų gėlių draugija ir eilinis rožės žiedas suskamba kitaip… Nebijom pasakyti – mes atliekam pačią gražiausią misiją žemėje – džiuginti žmones. Juk pamenate, nes aš pamenu, mamos gėlėtą prijuostę verdant aviečių uogienę? Ar aguonų lauką saulei leidžiantis? O džiaugsmas galų gale išvydus neužmirštuolėmis nusėtą saulėtą slėnį? Užuodus alyvų kvapą? Visi šitie prisiminimai šildo ir primena, kad gėlė ne tik simbolis, ji ir mūsų atspindys. Pramerkia akį vos rytui išaušus ir rasos sunkumui nuriedėjus, išsiskleidžia saugiai pasijutusi, ir vėl ramiai, lėtai, pati nusprendusi kada ir kodėl, nakčiai pati save apglėbia. Gėlė atspindi aplinką. Juk ir mes tokie, ar ne?
Nesvarbu, kokia tai proga- vestuvės ar lauktas jubiliejus, kūdikio gimimas ar krikštas – šios šventės neįsivaizduojamos be gėlių. O jei jos gražios, tinkamai sukomponuotos ir bent akimirką suteikia jums nuostabią emociją – vadinasi mes dirbam neveltui. Juk visas mūsų gyvenimas sudėtas iš akimirkų. Ir tik mes patys nusprendžiam gražios jos ar ne.
Tad nepamirškite – kur beeitumėt, koks bebūtų oras, pasiimkit su savim savo nuosavą gėlės žiedą.

www.geleta.lt
Facebook