Gėlių dėžutės

Aktyvūs filtrai

2

Dėžutė su miegančiomis rožėmis

Dėžutė su miegančiomis/stabilizuotomis rožėmis – puikus pasirinkimas, norintiems padovanoti ilgalaikę puošmeną. Rožės džiugins ilgai be jokios priežiūros.Ryškios, traukiančios akį ir daugelio mėgstamos miegančios rožės nepaliks abejingų.

70,00 € 90,00 €
0

Gėlių dėžutė SALDI RAUDONA

Ryškūs raudoni žiedai ir tobulas saldumynas – ar gali būti geriau? Pasakyk MYLIU su šia išskirtine gėlių dėžute. Kompozicija džiugins ilgai ir nustebins kiekvieną. Ypatinga dovana bet kuria proga.

80,00 € 100,00 €
0

Gėlių dėžutė SALDI KREMINĖ

GĖLIŲ DĖŽUTĖ “SALDI KREMINĖ” Šviesūs gėlių žiedai ir tobuli saldumynai – ar gali būti geriau?Išskirtinėje dėžutėje sukomponuota gėlių kompozicija džiugins ilgai, patogi transportavimui ir laikymui. Ypatinga dovana bet kuria proga.

80,00 € 100,00 €
0

Gėlių dėžutė PERSIKINĖ

Gėlių dėžutė sukurta iš stilingų rožių, chrizantemų, uogų ir įvairios žalumos šakelių, skirta norint padovanoti ypatingą dėmesį. Šilti, jaukūs tonai ir ilgai žydintys augalai.

Kaina 70,00 €
0

Dirbtinių gėlių dėžutė...

Šias gėlių dėžučių kompozicijas gaminame pagal užsakymą, iš sudžiovintų ir dirbtinų gėlių. Jos atras savo vietą tiek namuose, tiek ofise. Kruopščiai atrinktos gėlės džiugins jus visus metus.

Kaina 70,00 €
0

Gėlių dėžutė RAUDONOS ROŽĖS

Dėžutė pilna kvapnių rožių žiedų – tobulai tinka parodyti mylimam asmeniui išskirtinį dėmesį.Atlankstyti aksominių rožių žiedlapiai nustebins ypatingų gėlių mėgėjus. Didelė, įspūdinga ir kvapni dėžutė.

Kaina 115,00 €