Gėlėta firminis šokoladas

6,50 €
Su mokesčiais
27055015025

Nepamirštamoms kavos petraukėlėms... Kartu su Laroche ir Nomeda Marčėnaite, sukūrėme šį ypatingą šokoladą - meno kūrinį, nepaliekantį abejingų. 

Rankų darbo, aukštos kokybės pieninis šokoladas su artišokais, mėlynėmis, raudonaisiais serbentais ir gėlėmis. Išskirtinio dizaino pakuotė. Puikiai tinka kaip priedas prie puokštės ar kaip simbolinė dovana. Tokio šokolado nerasite niekur kitur.

Kiekis
0

Ryškaus kakavos ir pieno skonio šokoladas, su unikaliu artišoko poskoniu. Šokolado kakavos pupelės atkeliavę iš Dramblio Kaulo Kranto, o mėlynės bei raudonieji serbentai iš selekcinių Lietuvos ūkių. Šokolado plytelę puošia valgomi gėlių žiedai.

Pagaminta Lietuvoje, specialiu Gėlėta užsakymu.

Sudėtis: cukrus, kakavos sviestas, pieno milteliai, kakavos masė, liofilizuoti artišokų milteliai, liofilizuotos mėlynės, liofilizuoti raudonieji serbentai, valgomos gėlės, emulsiklis: sojų lecitinas, vanilės ekstraktas. 

Svoris: 50g.

Gėlių prenumerata
Gėlių prenumerata
Norite jog kiekvieną savaitę jūsų namus ar ofisą puoštų šviežios, kruopščiai profesionalių floristų atrinktos gėlės? O gal, jūsų gyvenime yra brangus žmogus, kurį nuolatos norėtumėte džiuginti nuostabiomis gėlėmis? Gėlėta šia užduotimi pasirūpins! Pristatome jums – Gėlėtą prenumeratą!

Gėlėta firminis šokoladas

6,50 €

Turite klausimų?

Užklausa

Prašome užpildyti formą ir mes susisieksime