Gėlės ir puokštės. Pristatymas į namus

Gėlės ir puokštės. Pristatymas į namus

PRISTATYMAS

Puokščių ir gėlių bekontaktis pristatymas Kaune, Kauno rajone, Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje.

Kaune – kaina 5 Eurai. NEMOKAMAS pristatymas nuo 35 Eurų.

Kauno rajone – kaina 10 Eurų  (plius min 25 eur užsakymas),

 į kitus miestus – 10 Eurų (* dėl pristatymo sąlygų skaityti žemiau)

 PRISTATYMAI VYKDOMI KASDIEN NUO 10 IKI 18 VAL.

YRA GALIMYBĖ ATSIIMTI UŽSAKYMĄ PARDUOTUVĖJĖ  SAVANORIŲ PR.255, Hypermaxima, Kaunas. Parduotuvės tel. 861288444 kasdien 10-18 val. ir Pramonės pr.29, Maxima, Kaunas, tel. 865062828

          TOS PAČIOS DIENOS PRISTATYMAS ĮMANOMAS, JEI UŽSAKOMA IKI 15 VALANDOS.

                                                   

Užsakymo vykdymas

Kliento užsakymas  PRADEDAMAS VYKDYTI, klientui atlikus apmokėjimą už pasirinktas prekes ir paslaugas.   Klientui pageidaujant, užsakymai gali būti pristatomi anksti ryte (nuo 8 val. iki 10 val.) arba vėlai vakare (nuo 18 val. iki 20 val.), tokiu atveju yra taikomas dvigubas pristatymo mokestis.

Jei reikalingas EXTRA pristatymas (pristatymas reikalingas skubiai iki 2 valandų nuo užsakymo gavimo momento), taikomas papildomas 5 eurų mokestis.

 

Pristatymo sąlygos Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje – norint, kad užsakymas būtų pristatytas kitą dieną, užsakymą reikia pateikti:

Vilniuje: iki 18:00 valandos.

Klaipėdoje: iki 18:00 valandos.

Alytuje: iki 18:00 valandos.

Pristatymo formos pildymas

Pildydami pristatymo formą  būtinai įrašykite pageidaujamą pristatymo laiką. Pristatymo laiko eilutę rasite po atviruko laukeliu. Klientas, pageidaudamas tikslesnių užsakymo pristatymo sąlygų turi parašyti apie tai žinutę laukelyje –  Pastabos. Ten taip pat galite įrašyti  papildomą informaciją( durų kodas, kelintas aukštas ir tt.)

 

Klientas apie priimtą užsakymą ir  įvykdytą pristatymą yra informuojamas elektroninio pašto adresu, nurodytu pildant užsakymo formą.

Pristatymas

Kiekvienas užsakymo pristatymas  yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjui  nurodytą patogų įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme.

Prieš pristatant gėles, mes visada skambiname gavėjui susitarti, kada jis bus namuose ar kitoje nurodytoje užsakovo vietoje. Vis tik neradus gavėjo namuose, prie durų paliekamas pranešimas, kuriame nurodytas adresas, kuriuo galima atsiimti puokštę iš mūsų studijos.. Po nesėkmingo bandymo pristatyti gėles, jos gali būti paliekamos saugioje vietoje (pas kaimynus, prieangyje ir pan.), jei tik užsakovas sutinka.  Apie taip paliktas gėles informuojamas ir gavėjas, ir siuntėjas.

 

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas arba nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris.

Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas.

Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

www.geleta.lt – Gėlių puokštės, skintos gėlės, kambarinės gėlės, dovanos ir priedai
Facebook

 

Kvapnių kompozicijų puokštės, skintos gėlės ir gėlės dėžutėse, puokštės, dovanos. Pristatymas į namus, biurus tą pačią dieną. Dovanos ir priedai, skintos gėlės.