Turbūt ne vienas esate girdėjęs, kad norint būti sveikais, turtingais ir laimingais reikėtų dėvėti vienokius ar kitokius drabužius, nešiotis tam tikrus aksesuarus piniginėje ar numatytais daiktais dekoruoti namus. Šie pasakojimai ir laimės pritraukimas neapsieina ir be gyvosios gamtos – teigiama energija namuose yra kuriama kambarinių augalų pagalba. Taigi šį kartą apie tai, kurie augalai turėtų atnešti gerovę jūsų namams.

Pinigų medis

Jau pats šio augalo pavadinimas gana aiškiai nurodo, kad tie, kurie augina šią kambarinę gėlę gali pasigirti ne tik teigiama energija, bet ir pilnėjančia, ar bent jau neplonėjančia, pinigine. Tiesa, pasak legendų, vien auginti pinigų medį negana. Tam, kad šis pritrauktų sėkmę ir finansinę gerovę reikia užkasti pinigėlį augalo vazone ar mesti pinigus į tą, kuriam ši gėlė dovanojama.

Iš tiesų, tai šis augalas tikrai nepadidins jums atlyginimo ir nepadės laimėti loterijoje, bet išvalyti namų orą – jo darbas. Šis itin populiarus ir nelepus augalas puikiai valo orą ir pagerina jo kokybę, todėl pagerėja smegenų veika ir ir miegas.

Papartis

Joninių naktį rastas paparčio žiedas turėtų jums atnešti visapusę laimę gyvenime, tačiau sakoma, kad net ir nežydintis namuose auginamas papartis pritraukia sėkmę ir turtus. Jo teorinis veikimas yra toks pats, kaip ir pinigų medžio, todėl teigiama energija namuose garantuota.

Tačiau, kaip ir kiti lapuočiai, papartis tiesiog labai efektyviai valo orą. Šalia šo augalo būna mažiau dulkių ir kenksmingų detalių esančių ore. Dėl šių priežasčių paparčių augintojai gali pajusti energijos antplūdį ar proto aštrumą.

Orchidėja

Pastaruoju metu vienas populiariausių naminių augalų, kuriuos ne tik perkame, bet ir gauname dovanų yra būtent ryškiažiedės orchidėjos. Tiesa, jų teigiama energija yra labai kontraversiška. Kol vieni sako, kad tai – augalai parazitai ir jų jokiu būdų nereikėtų auginti namuose, kiti gi teigia, kad orchidėjos – šeimos santarvės simbolis.

Tiesa tokia, kad ryškūs orchidėjų žiedai kelia jų augintojų nuotaiką, gražina aplinką ir teigiamai nuteikia visai dienai. Juk puikiai žinote, kiek laimės suteikia kraunamas naujas pumpuras. Todėl ilgalaikius žiedus išskleidžiančias orchidėjas namuose auginti tikrai verta.

Gyvų augalų buvimas namuose jau savaime kelia gyventojų nuotaiką, suteikia žvalumo, moko atsakomybės. Todėl geriausia gėles į namus pirkti instinktyviai. Tai bus geriausias jūsų pasirinkimas.

Apie gerąsias augalų populiariųjų augalų savybes pasakojo  gėlių studijos „Gėlėta“ vadovė Lina Šinkūnienė.