NUOTAKOS PUOKŠTĖS

Filtrai

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Kaina

  • 60,00 € - 120,00 €

Aktyvūs filtrai

0

Nuotakos puokštė NUOTAKOS...

Nuostabi, kreminė ir šiltų atspalvių nuotakos puokštė. Ypatingi ir kruopščiai atrinkti žiedai. Jurginai, kuriuos matote nuotraukoje, galimi rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Kitu metu juos keisime pagal sezoniškumą.

Kaina 80,00 €
0

Nuotakos Puokštė KREMINĖ

Nuotakos puokštė sukurta iš kreminių ir baltų žiedų. Šiltų atspalvių, rinktinių žiedų puokštė. Tiks mėgstančioms klasiką. Jurginai, kuriuos matote nuotraukoje, galimi rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Kitu metu juos keisime pagal sezoniškumą.

Kaina 80,00 €
0

Nuotakos puokštė BALTOS ROŽĖS

Nuotakos puokštė iš stilingų atlankstytų baltų rožių su derančiais priedais. Visiška klasika tinkanti prie įvairaus stiliaus įvaizdžio. Elegantiška, romantiška ir ypatinga puokštė.

Kaina 65,00 €
0

Nuotakos Puokštė NUOTAKOS...

Nuostabi, kreminė ir šiltų atspalvių nuotakos puokštė. Ypatingi ir kruopščiai atrinkti žiedai. Stilinga puokštės forma tiks šiuolaikiškai nuotakai.

Kaina 100,00 €
0

Nuotakos puokštė LAIMĖ

Nuostabi, kreminė ir šiltų atspalvių nuotakos puokštė. Ypatingi ir kruopščiai atrinkti žiedai. Kai kurios gėlės yra sezoninės, todėl dėl daugiau detalių reikėtų susisiekti ir aptarti iš anksto. Nuotrauka inspiracinė. Nuotakos puokštė kuriama individualiai Jums ir pagal Jus.

Kaina 80,00 €