Vazonai

Aktyvūs filtrai

0

VAZONAS ORO

Pasak legendos, vaivorykštės gale visada rasite aukso puodą. Nors tai kol kas neatrasta, mes turime tai, ką galite apčiuopti. Užburiančios, matinės aukso spalvos glazūros vazonas tikrai išskirtinis. Nesvarbu ar šiandien lis, ar švies saulė, o gal abu kartu, šis vazonas suteiks elegancijos jausmą...

Kaina 100,00 €
0

VAZONAS GIA

Sujunkite daugybę gamtos stebuklų su žmogaus proto išradingumu ir būsite nustebinti. Šis vazonas atrodo taip, tarsi toks buvo per amžius, tačiau tai šiuolaikiškas gaminys. Asimetriška forma, tarsi smėliu dengtas paviršius puikiai papuoš erdvę kartu su augalu ar be jo.

Kaina 165,00 €
0

VAZONAS MODERN RUSTIC

Grubus, žemiškas ir intuityvus - toks yra šio unikalaus vazono dizainas. Tai tarsi moderni interpretacija senojo terakotos meno. Puikiai tinkantis namams, sodui ir terasai. Laikui nepavaldus dizainas.

Kaina 185,00 €
0

Vazonas – “Taylor"

Ieškantiems išskirtinumo – skardiniai vazonai papildantys bet kurį interjerą. Dekoracija, tinkanti erdvei papuošti ir gėlėms auginti.

20,00 € 32,00 €
0

Vazonas – “Sahara”

Ieškantiems netobulo grožio, subtilumo – šviesios spalvos keramikinis vazonas. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar gėlėms pamerkti.

Kaina 60,00 €
0

Vazonas – “Laivelis"

Ieškantiems išskirtinumo – keramikinis vazonas. Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar gėlėms auginti.

Kaina 22,00 €