Gėlės dėžutėje

Aktyvūs filtrai

2

Gėlių dėžutė DREAMING OF YOU

Dreaming of you - gražiausios svajonės ir sapnai atsiskleidžia nuostabiuose žieduose. Išskirtinė ir vienetinė puokštė iš mūsų ekskliuzyvinių puokščių kolekcijos. Skirta pasveikinti ir nustebinti ypatinga proga.

80,00 € 160,00 €
0

Gėlių dėžutė RAUDONOS ROŽĖS

Dėžutė pilna kvapnių rožių žiedų – tobulai tinka parodyti mylimam asmeniui išskirtinį dėmesį.Atlankstyti aksominių rožių žiedlapiai nustebins ypatingų gėlių mėgėjus. Didelė, įspūdinga ir kvapni dėžutė.

Kaina 115,00 €
0

Gėlių dėžutė SALDI RAUDONA

Ryškūs raudoni žiedai ir tobulas saldumynas – ar gali būti geriau? Pasakyk MYLIU su šia išskirtine gėlių dėžute. Kompozicija džiugins ilgai ir nustebins kiekvieną. Ypatinga dovana bet kuria proga.

80,00 € 100,00 €
2

Miegančios rožės dėžutėje

Dėžutė su miegančiomis/ stabilizuotomis rožėmis – puikus pasirinkimas, norintiems padovanoti ilgalaikę puošmeną. Rožės džiugins ilgai be jokios priežiūros.Ryškios, traukiančios akį ir daugelio mėgstamos miegančios rožės nepaliks abejingų.

70,00 € 90,00 €
0

Gėlių dėžutė DĖMESYS

Dėžutė, pilna kvapnių žiedų – tobulai tinka parodyti mylimam asmeniui išskirtinį dėmesį. Nuotraukoje matote 20 cm skermens dėžutę.

Kaina 80,00 €
0

Gėlių dėžutė SALDI KREMINĖ

GĖLIŲ DĖŽUTĖ “SALDI KREMINĖ” Šviesūs gėlių žiedai ir tobuli saldumynai – ar gali būti geriau?Išskirtinėje dėžutėje sukomponuota gėlių kompozicija džiugins ilgai, patogi transportavimui ir laikymui. Ypatinga dovana bet kuria proga.

80,00 € 100,00 €