Skintos gėlės, jų puokštės ar kompozicijos gali skirtis nuo pavaizduotų kataloge dėl sezoniškumo. Taip pat kiekviena mūsų puokštė unikali ir identiškai atkartoti praktiškai neįmanoma, nes tai yra autorinė kūryba.  Tačiau mes visada stengiamės išlaikyti jūsų norimos puokštės spalvinę gamą. Taip pat mes negarantuojame, kad užsakymo vykdymo dieną turėsime ypatingų, egzotiškų gėlių. Šiuo atveju užsakymas mus turi pasiekti ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas.

Garantuoti galime, kad visi užsakymai bus vykdomi profesionalų, o gėlės kruopščiai atrinktos pas geriausius augintojus. Tačiau jei turėsite nusiskundimų, susisiekite su mumis šiuo telefonu

+37065062828 ir bandysime taikiai išspręsti problemą.

Pristatytam produktui taikoma 6 valandų kokybės garantija po pristatymo, jeigu jo laikymo sąlygos atitinka minimalius reikalavimus (gėlės pamerktos vazoje, patalpos temperatūra neviršija 25C, nėra skersvėjų). Gėlės arba augalai, dėl kurių pareiškiamos pretenzijos, bus pakeisti kitu produktu, jei per 12 valandų nuo įteikimo momento  jie bus grąžinti į parduotuvę.