Užsakymą apmokėti galima pavedimu tiesiogiai į mūsų įmonės sąskaitą. 

Jeigu Jūs turite sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, galite mokėti tiesioginiu pavedimu į mūsų įmonės sąskaitą. Duomenys reikalingi atlikti mokėjimą pavedimu į pasirinktą banką:

UAB Linartas

Užsakymą apmokėti galite per PAYSERA sistemą (aptarnaujami visi Lietuvos bankai). 

Bendradarbiaudami su partneriu PAYSERA, siūlome Jums atsiskaityti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas “Swedbank”, AB “SEB bankas”, AB “DNB bankas”, “Nordea Bank Lietuva”, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadelė“, AB „Šiaulių bankas“. Atsiskaityti taip pat galima ir Latvijos, Estijos bankų el. bankininkystės sistemomis, Maxima kasose Lietuvoje bei Latvijoje, kioskuose "Lietuvos spauda" bei "Rkiosk", taip pat tarptautinėmis atsiskaitymo sistemomis  Webmoney. Norėdami atsiskaityti per savo banką ar kitais aukščiau išvardintais būdais, pasirinkite mokejimai.lt mokėjimo būdą. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į mokejimai.lt sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į Gėlėta  el. parduotuvę. Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ) naudojami tik tam, kad suteiktumėm Jums paslaugas .

Apmokėjimą iš užsienio galite atlikti tiesiogiai per PAY PAL sistemą.

Pažymėkite šį mokėjimo būdą pildydami užsakymą ir būsite nukreipti į Pay Pal puslapį, kur galėsite atlikti mokėjimą.

Apmokėjimui priimame VISA ar MasterCard kreditines korteles. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, būsite tiesiogiai sujungti su banko portalu, kur galėsite atlikti saugų mokėjimą. Visi Jūsų duomenys nėra saugomi pas mus.

Mokėti galima siunčiant pinigų perlaidą per Western Union. 

Jums reiks nuvykti į Western Union poskyrį ir įforminti pinigų perlaidą . Perlaidos išsiuntimui reikalingi duomenys:

Gavėjas: Gėlėta studija  Adresas: Pramonės pr. 29,Kaunas

Išsiuntus perlaidą, mums turite pranešti:

Siuntėjo vardas ,pavardė. Pinigų perlaidos kontrolinis Nr. (10 ženklų). Siunčiama suma ir valiutos pavadinimas. Išsiuntimo miestas/šalis

Mokantiems iš Didžiosios Britanijos, siūlome pigų pervedimo būdą per Opal transfer sistemą(daugiau informacijos http://opaltransfer.com/lt/state/AA:navID.46/AC:-1.1285768349/) Atkreipiame dėmesį, kad pinigai mus pasieks sekančią dieną.

Pervesti reikia į įmonės sąskaitą: UAB Linartas Įmonės kodas 302335961 IBAN  LT307044060007710573 AB SEB bankas SWIFT CBVILT2X

Apmokėti galite iš užsienio naudojantis TransferGo.com 

Prisijungus nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjo vardas: UAB Linartas

Sąskaitos numeris: LT257044060008191104

Mokėjimo paskirtis (Reference): nurodykite užsakymo numerį

Prašome pranešti (įrašyti adresą formoje)  apie atliktą mokėjimą el. paštu info@geleta.lt

Apmokėti galima ir atsiimant gėles Gėlėta studijose  9-20 val. visomis savaitės dienomis.

Sąskaita faktūra:

Reikalinga sąskaita-faktūra? Pažymėkite pildydami duomenis. Sąskaitą-faktūrą  atsiųsime Jums nurodytu elektroniniu paštu.