Serviravimo indai

Filtrai

Filtruoti pagal

Kaina

  • 42,00 € - 195,00 €

Spalva

Medžiaga

Aktyvūs filtrai

0

MENTELĖ TORTUI

Laimė - tai žinojimas, kad yra pyrago šaldytuve. Arba orkaitėje. Arba jis tiesiai prieš jus ant stalo. Nuostabi torto mentelė - tai puiki dovana įkurtuvių proga. Dalintis pyragu - tai dalintis saldžiomis gyvenimo akimirkomis.

Kaina 42,00 €
0

BALTA TORTINĖ

Gyvenimas pilnas progų švęsti, tad nesivaržykite. Gimtadienis, metinės, paaukštinimas darbe, susitikimas su seniai matytu draugu ar šeimos pietūs - ši tortinė papuoš kiekvieną stalą ir taps pagrindiniu akcentu skaniausiam tortui.

Kaina 55,00 €
0

INDAS OSTUNI

Tobulų daiktų pasaulyje niekas neišsiskiria labiau už gryną, neapdorotą ir autentišką daiktą. Indas, pavadintas Italijos miesto, esančio prie Adrijos jūros Ostuni garbei, yra būtent toks. Pagamintas meistrų Portugalijoje, šis dubuo turi rūdžių išvaizdą, tarsi daugybę metų būtų veikiamas laukinės...

Kaina 160,00 €
1

INDAS ORION

Tai, kas gali atrodyti kaip natiurmortas ar miesto interjero dalis, atgyja tiesiog atidžiau pažvelgus. Didelių matmenų, aiškaus dizaino ir tamsios spalvos indas tikrai patraukia akį. Prieikite arčiau ir pasigėrėkite daugybe juodos spalvos atspalvių.

Kaina 195,00 €