Dekoracijos

Filtrai

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Kaina

  • 5,00 € - 250,00 €

Aktyvūs filtrai

0

Gėlėtas paveikslas

Nuostabus rankų darbo kūrinys – išskirtinis paveikslas iš dirbtinių gėlių. Papuoš klasikinio stiliaus interjerą bei pagyvins nuobodžias sienas. Papuoškite namus su “Gėlėta”.

Kaina 200,00 €
0

Dekoracija - "Žaliasis...

Dekoracija – “Žaliasis paveikslas” pagamintas iš stabilizuotų samanų bei sukomponuotas su dirbtiniais ir džiovintais augalais, nuostabus pirkinys tam, kas nori džiaugtis žaluma ne vienerius metus ir interjere turėti išskirtinę dekoraciją.

Kaina 250,00 €
0

Dekoracija taurė

Taurė su metaline išgraviruota kojele ir neperšviečiamo stiklo viršumi taps išskirtine detale jūsų namuose. Ji puikiai tinka sudėti gėlių kompozicijoms, vaisiams patiekti ar būti panaudojama kaip žvakidė. Suteikite savo namams išskirtinumo!

Kaina 50,00 €
0

Dekoracija Taurė

Taurė su metaline išgraviruota kojele ir neperšviečiamo stiklo viršumi taps išskirtine detale jūsų namuose. Ji puikiai tinka sudėti gėlių kompozicijoms, vaisiams patiekti ar būti panaudojama kaip žvakidė.

Kaina 45,00 €
1

Dekoracija širdelė

Medinė, taškeliais papuošta širdelė su grandinėle papuošti gali augaliuką, durų rankenas, ar tapti puikiu priedu prie kitos dovanos.

Kaina 5,00 €
0

Dekoracija - "Rafinuotas...

Vienetinis gaminys – išskirtinai gracinga dekoracija, išryškinanti namų prabangą ir ryškumą. Taurės imitacija, simbolizuoja bendrumą, darną, pagarbą. Ši dekoracija puikiai tiks klasikiniam prabangiam namų interjerui.  

Kaina 80,00 €