Dirbtinės gėlės

Filtrai

Filtruoti pagal

Prieinamumas

Kaina

  • 7,00 € - 250,00 €

Aktyvūs filtrai

0

Dirbtinių gėlių dėžutė...

Šias gėlių dėžučių kompozicijas gaminame pagal užsakymą, iš sudžiovintų ir dirbtinų gėlių. Jos atras savo vietą tiek namuose, tiek ofise. Kruopščiai atrinktos gėlės džiugins jus visus metus.

Kaina 70,00 €
0

Gėlėtas paveikslas

Nuostabus rankų darbo kūrinys – išskirtinis paveikslas iš dirbtinių gėlių. Papuoš klasikinio stiliaus interjerą bei pagyvins nuobodžias sienas. Papuoškite namus su “Gėlėta”.

Kaina 200,00 €
0

Dekoracija - "Žaliasis...

Dekoracija – “Žaliasis paveikslas” pagamintas iš stabilizuotų samanų bei sukomponuotas su dirbtiniais ir džiovintais augalais, nuostabus pirkinys tam, kas nori džiaugtis žaluma ne vienerius metus ir interjere turėti išskirtinę dekoraciją.

Kaina 250,00 €
0

Dekoracija dirbtinis...

Šis dirbtinis eukaliptas puikiai tiks naudojimui skintų, vazoninių, dirbtinių gėlių kompozicijose. Taip pat, puikiai išpildys interjero detalės vaidmenį. Kaina nurodyta 1 vnt.

Kaina 7,50 €
0

Dekoracija dirbtinės uogos

Šios dirbtinės uogos puikiai tiks naudojimui skintų ir dirbtinių gėlių kompozicijose. Taip pat, puikiai išpildys interjero detalės vaidmenį.Kaina nurodyta vienos šakelės, su raudonom uogom. Kita šaka nepridedama.

Kaina 19,00 €
0

Dekoracija dirbtinė šilauogė

Šios dirbtinės šilauogės puikiai tiks naudojimui skintų ir dirbtinių gėlių kompozicijose. Taip pat, puikiai išpildys interjero detalės vaidmenį.

Kaina 20,00 €