Vazos

Filtrai

Aktyvūs filtrai

4

Vaza AUKSO TAŠKELIAI

Elegantiška ir prabangi vaza pagyvins interjerą. Unikali pailga forma bei išskirtinė vazos faktūra atkreips dėmesį ir nepaliks abejingų.

Kaina 80,00 €
0

VAZA TYLA

Vaza Tyla - atrodo kaip archeologinis atradimas, bet iš tikrųjų tai visiškai naujas, rankų darbo keramikos dirbinys. Vazos organiška, tobulai netobula forma suteiks jaukumo bet kuriai erdvei. Tyli, matinė rūko spalva tarsi žemiškas kerėtojas, pasiruošęs apkabinti gėles, plunksnas, žydinčias...

Kaina 90,00 €
0

VAZA RAMYBĖ

Vaza Ramybė – organiškos formos, su žaismingomis mažytėmis ausytėmis, ši vaza apšviečia bet kurią erdvę. Organiška, puikiai dera su gėlėmis, paparčiais, plunksnomis ir lapais. Išskirtinės kokybės rankų darbo keramikos gaminys, nepavaldus laikui ir mados tendencijoms.

Kaina 120,00 €
2

Vaza zonda 03

Išskirtinių formų vaza, pagyvinanti bet kokį interjerą. Įsileiskime į namus pavasario gaivą ir šviesą. Aukštos kokybės keramikos gaminys.

Kaina 30,00 €
0

VAZA SAVA

Šios vazos dizainas - tarsi istorinė poezija. Rankų darbo vaza pagaminta Portugalijoje, kur stiprios keramikos tradicijos gyvuoja iki šiol. 40cm aukščio ir baltos spalvos smėlio struktūros vaza yra išskirtinis kūrinys, kuris papuoš kiekvieną erdvę.

Kaina 220,00 €
1

Vaza – “Afrika”

Ieškantiems netobulo grožio, subtilumo – šviesios spalvos keramikinė vaza.Dekoracija, tinkanti bet kuriai erdvei papuošti ar gėlėms pamerkti.

Kaina 90,00 €