GĖLES PRISTATOME KAUNE, VILNIUJE, KLAIPĖDOJE IR ALYTUJE

Pristatymo kaina Kaune - 7 Eurai. Kauno rajone- 10 eur

  Kaina galioja 30 km ribose, skaičiuojant nuo Savanorių pr. 255, Hypermaxima, kur esame įsikūrę. Tolimesni  adresai apmokestinami 0,60 cnt už 1 km. Gavus jūsų užsakymą, mes perskaičiuosime kainą, susisieksime su jumis, ir, jeigu atstumas bus tolesnis negu 30 km, atsiųsime papildomą apmokėjimą.

Pristatymo kaina į kitus miestus - 15 Eurų (* dėl pristatymo sąlygų skaityti žemiau)

 PRISTATYMAI VYKDOMI KASDIEN NUO 9 IKI 19 VAL.

YRA GALIMYBĖ ATSIIMTI UŽSAKYMĄ PARDUOTUVĖJE  SAVANORIŲ PR.255, Hypermaxima, Kaunas kasdien 9-20 val. 

Parduotuvės tel. +37061288444

          TOS PAČIOS DIENOS PRISTATYMAS ĮMANOMAS, JEI UŽSAKOMA IKI 18 VALANDOS.

                                                    Užsakymo vykdymas

Kliento užsakymas  PRADEDAMAS VYKDYTI, klientui atlikus apmokėjimą už pasirinktas prekes ir paslaugas.  

Klientui pageidaujant, užsakymai gali būti pristatomi anksti ryte (nuo 8 val. iki 9 val.) arba vėlai vakare (nuo 19 val. iki 20.30 val.), tokiu atveju yra taikomas dvigubas pristatymo mokestis.

 

PRISTATYMO SĄLYGOS VILNIUJE, KLAIPĖDOJE, ALYTUJE.

 Į šiuos miestus pristatome tik kitą dieną arba vėlesnę jūsų pageidaujamą datą. Norint, kad užsakymas būtų pristatytas kitą dieną, užsakymą reikia pateikti iš vakaro iki 18 valandos. Tikslios valandos, kada bus pristatyta, užtikrinti negalime, nes veža jau ne mūsų, o to miesto, į kurį siunčiate kurjeriai, kurie taip pat susisiekia su gavėju ir derina laiką tarpusavyje.

Pristatymo laikas

Pildydami užsakymą būtinai įrašykite pageidaujamą pristatymo laiką. Jei jums neleis rinktis norimo laiko (nes uždėtas laiko rezervas) pastabose parašykite norimą pristatymo laiką.

 Klientas apie priimtą užsakymą ir  įvykdytą pristatymą yra informuojamas elektroninio pašto adresu, nurodytu pildant užsakymo formą.

Pristatymas

Kiekvienas užsakymo pristatymas  yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjui  nurodytą patogų įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme.

Prieš pristatant gėles, mes visada skambiname gavėjui susitarti, kada jis bus namuose ar kitoje nurodytoje užsakovo vietoje. Vis tik neradus gavėjo namuose, prie durų paliekamas pranešimas, kuriame nurodytas adresas, kuriuo galima atsiimti puokštę iš mūsų studijos. Po nesėkmingo bandymo pristatyti gėles, jos gali būti paliekamos saugioje vietoje (pas kaimynus, prieangyje ir pan.), jei tik užsakovas sutinka.  Apie taip paliktas gėles informuojamas ir gavėjas, ir siuntėjas.

 Šventinėmis dienomis, tokiomis kaip Valentino diena, Kovo 8- oji, Motinos diena dėl didelio kurjerių užimtumo negalime garantuoti tokio pristatymo laiko, kaip pažymėtas užsakyme.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas arba nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris.

Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas.

Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

Ačiū, kad užteko kantrybės perskaityti:)

Jei nepavyksta užsakyti el.parduotuvėje, jūs galite pervesti į

UAB Linartas A/S LT257044060008191104 sumą,

už kurią norite įsigyti gėlių plius kurjerio paslaugos. Tuomet atsiųskite mums el.paštu geletakomanda@gmail.com visą gavėjo info(vardas, pavardė, adresas, telefono nr, atviruko tekstas) ir mokėjimo kopiją. Gavę apmokėjimą mes susisieksime su jumis ir pasitarsime, kokias puokštes galėtume sukurti ir pristatyti. Galite mums paskambinti tel.+37061288444, taip bus greičiau:)

Taip pat beveik visada esame pasiekami per fb arba ig Gėlėta.lt 

 www.geleta.lt - Gėlių puokštės, skintos gėlės, kambarinės gėlės, dovanos ir priedai
Facebook