GĖLES PRISTATOME KAUNE, VILNIUJE, KLAIPĖDOJE IR ALYTUJE

Pristatymo kaina Kaune - 5 Eurai.

A/S LT257044060008191104 SEB bankas

Pristatymas Kauno rajone - 10 Eur, minimalus užsakymas 25 Eur (kaina galioja 30 km ribose, skaičiuojant nuo Savanorių pr. 255, Hypermaxima, kur esame įsikūrę). Tolimesni adresai apmokestinami 0,60 cnt už 1 km. Gavus jūsų užsakymą, mes perskaičiuosime kainą, susisieksime su jumis, ir, jeigu atstumas bus tolesnis negu 30 km, atsiųsime papildomą apmokėjimą.

 į kitus miestus - 15 Eurų (* dėl pristatymo sąlygų skaityti žemiau)

 PRISTATYMAI VYKDOMI KASDIEN NUO 10 IKI 18 VAL.

YRA GALIMYBĖ ATSIIMTI UŽSAKYMĄ PARDUOTUVĖJE  SAVANORIŲ PR.255, Hypermaxima, Kaunas. Parduotuvės tel. 861288444 kasdien 10-18 val. ir Pramonės pr.29, Maxima, Kaunas, tel. 865062828

          TOS PAČIOS DIENOS PRISTATYMAS ĮMANOMAS, JEI UŽSAKOMA IKI 17 VALANDOS.

                                                   

Užsakymo vykdymas

Kliento užsakymas  PRADEDAMAS VYKDYTI, klientui atlikus apmokėjimą už pasirinktas prekes ir paslaugas.  

Klientui pageidaujant, užsakymai gali būti pristatomi anksti ryte (nuo 8 val. iki 10 val.) arba vėlai vakare (nuo 18 val. iki 20 val.), tokiu atveju yra taikomas dvigubas pristatymo mokestis.

 

PRISTATYMO SĄLYGOS VILNIUJE, KLAIPĖDOJE, ALYTUJE.

 

Į šiuos miestus pristatome tik kitą dieną arba vėlesnę jūsų pageidaujamą datą. Norint, kad užsakymas būtų pristatytas kitą dieną, užsakymą reikia pateikti iš vakaro iki 18 valandos. Tikslios valandos, kada bus pristatyta, užtikrinti negalime, nes veža jau ne mūsų kurjeriai.

Pristatymo formos pildymas

Pildydami pristatymo formą  būtinai įrašykite pageidaujamą pristatymo laiką. 

 

Klientas apie priimtą užsakymą ir  įvykdytą pristatymą yra informuojamas elektroninio pašto adresu, nurodytu pildant užsakymo formą.

Pristatymas

Kiekvienas užsakymo pristatymas  yra derinamas telefonu su gavėju ir atsižvelgiama į gavėjui  nurodytą patogų įteikimo laiką ir vietą. Todėl užsakymo įvykdymo laikas ir vieta gali skirtis nuo nurodyto užsakyme.

Prieš pristatant gėles, mes visada skambiname gavėjui susitarti, kada jis bus namuose ar kitoje nurodytoje užsakovo vietoje. Vis tik neradus gavėjo namuose, prie durų paliekamas pranešimas, kuriame nurodytas adresas, kuriuo galima atsiimti puokštę iš mūsų studijos. Po nesėkmingo bandymo pristatyti gėles, jos gali būti paliekamos saugioje vietoje (pas kaimynus, prieangyje ir pan.), jei tik užsakovas sutinka.  Apie taip paliktas gėles informuojamas ir gavėjas, ir siuntėjas.

 

Šventinėmis dienomis, tokiomis kaip Valentino diena, Kovo 8- oji, Motinos diena dėl didelio kurjerių užimtumo negalime garantuoti tokio pristatymo laiko, kaip pažymėtas užsakyme.

Mes neatsakome už pavėluotą pristatymą arba nepristatymą, jei pateiktas adresas buvo nepilnas ar neteisingas, užsakyme nenurodytas arba nurodytas neteisingas gavėjo telefono numeris.

Nepavykus jokiais būdais pristatyti užsakymo, užsakovui apmokėjimas už gėles ir pristatymo mokestis negrąžinami. Jei gavėjas atsisako priimti gėles, apmokėjimas užsakovui negrąžinamas.

Gavėjas negali reikalauti pakeisti užsakytų prekių į pinigus ar kitas prekes. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

Ačiū, kad užteko kantrybės perskaityti:)

www.geleta.lt - Gėlių puokštės, skintos gėlės, kambarinės gėlės, dovanos ir priedai
Facebook