Indai

Filtrai

Aktyvūs filtrai

0

PUODELIS SMALL DOTS

Puikus įkvėpimo šaltinis - Puodelis Small Dots. Švelnios rudos spalvos rankomis nudažyti taškeliai ant balto pagrindo. Tai puiki dovana bet kokia proga švęsti gyvenimą su mylimu žmogumi. Porcelianinis gražuolis puodelis.

Kaina 17,00 €
0

PUODELIS SMALL DOTS GREEN

Puikus įkvėpimo šaltinis - Puodelis Small Dots green. Švelnios žalsvai mėlynos spalvos, rankomis nudažyti taškeliai. Tai puiki dovana bet kokia proga švęsti gyvenimą su mylimu žmogumi. Porcelianinis gražuolis puodelis.

Kaina 17,00 €
0

MENTELĖ TORTUI

Laimė - tai žinojimas, kad yra pyrago šaldytuve. Arba orkaitėje. Arba jis tiesiai prieš jus ant stalo. Nuostabi torto mentelė - tai puiki dovana įkurtuvių ar kita proga. Dalintis pyragu - tai dalintis saldžiomis gyvenimo akimirkomis.

Kaina 42,00 €
0

BALTA TORTINĖ

Gyvenimas pilnas progų švęsti, tad nesivaržykite. Gimtadienis, metinės, paaukštinimas darbe, susitikimas su seniai matytu draugu ar šeimos pietūs - ši tortinė papuoš kiekvieną stalą ir taps pagrindiniu akcentu skaniausiam tortui.

Kaina 55,00 €
0

PUODELIS POPPY SLATE

Nesvarbu kiek kilometrų jūs nukeliavote ar kur jus nuvedė mintys - viskas nurimsta. Naujas puodelių dizainas, primenantis akmenimis grįstus kelius Italijoje ar Graikijoje, geriant kavą ar arbatą sušildys prisiminimais apie keliones. Kasdienis ritualas, tie maži momentai prabangios tylos -...

Kaina 17,00 €
0

PUODELIS POPPY SEA GRASS

Nesvarbu kiek kilometrų jūs nukeliavote ar kur jus nuvedė mintys - viskas nurimsta. Naujas puodelių dizainas, primenantis akmenimis grįstus kelius Italijoje ar Graikijoje, geriant kavą ar arbatą sušildys prisiminimais apie keliones. Kasdienis ritualas, tie maži momentai prabangios tylos -...

Kaina 17,00 €