Gėlių puokštės

Aktyvūs filtrai

0

Puokštė NUOTAKOS RYTAS

Nuostabi, kreminė ir šiltų atspalvių nuotakos puokštė. Ypatingi ir kruopščiai atrinkti žiedai. Jurginai, kuriuos matote nuotraukoje, galimi rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Kitu metu juos keisime pagal sezoniškumą.

Kaina 80,00 €
1

Kompozicija ŠIRDIS

Kompozicija ŠIRDIS – skirta nustebinti ypatinga proga. Kruopščiai atrinkti ir juvelyriškai sukomponuoti įvairūs gėlių žiedai, nepamirštamam įspūdžiui. Pasakyk MYLIU gėlėmis.

100,00 € 150,00 €
3

Puokštė ŠILČIAUSI LINKĖJIMAI

Įvairių pastelinių rausvų ir purpurinių atspalvių gėlių derinys. Jauki ir šilta puokštė, tinkanti ir patinkanti daugumai.

35,00 € 70,00 €
0

Nuotakos Puokštė KREMINĖ

Nuotakos puokštė sukurta iš kreminių ir baltų žiedų. Šiltų atspalvių, rinktinių žiedų puokštė. Tiks mėgstančioms klasiką. Jurginai, kuriuos matote nuotraukoje, galimi rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais. Kitu metu juos keisime pagal sezoniškumą.

Kaina 80,00 €
0

Gėlių dėžutė SALDI RAUDONA

Ryškūs raudoni žiedai ir tobulas saldumynas – ar gali būti geriau? Pasakyk MYLIU su šia išskirtine gėlių dėžute. Kompozicija džiugins ilgai ir nustebins kiekvieną. Ypatinga dovana bet kuria proga.

80,00 € 100,00 €
0

Nuotakos puokštė BALTOS ROŽĖS

Nuotakos puokštė iš stilingų atlankstytų baltų rožių su derančiais priedais. Visiška klasika tinkanti prie įvairaus stiliaus įvaizdžio. Elegantiška, romantiška ir ypatinga puokštė.

Kaina 65,00 €