Gėlėta pakuotė

visibility108 Peržiūros comment0 komentarai person Autorius: Gėlėta

Apie saugų gėlių transportavimą mes, floristai, mąstome kasdien. Kiekvieną dieną mūsų padarytos puokštės yra įteikiamos įvairias progas švenčiantiems žmonėms. Tam, kad jos nukeliautų šviežios ir puikios kokybės, turime naudoti vandenį arba priedus, kurie  aprūpina  gėles drėgme. Išbandėme daug pakuočių, kurias siūlo tiekėjai iš užsienio. Bet nusprendėme pakuotę susikurti patys. Į pagalbą pasikvietę nuostabią dizainerę Ingą Gilę ir kūrybiškiausius pakuočių gamintojus Pakuotės centrą sukūrėme net dvi pakuotes. 

Pats sau floristas- nereali mūsų naujiena. Rinkinį sudaro daili pailga dėžė, pilna gražiausių žiedų ir žalumos. Gavę dovanų šią dėžę klientai kartu gauna tikslią instrukciją, kaip taisyklingai susikurti puokštę. Žingsnis po žingsnio, ir jie jau patys sau floristai! Tai nuostabi dovana ir patirtis, norint bent dalele pajausti floristo darbą, komponuojant ir rišant gražiausią puokštę sau. Gėlės atkeliauja saugioje pakuotėje, apsaugotos nuo šalčio ir saulės, aprūpintos drėgme.

Kita mūsų pakuotė skirta puokščių transportavimui. Tai daili trapecijos formos dėžė, kuriai dizainą taip pat sukūrė Inga Gilė, o pagamino Pakuočių centras. Puokštės transportuojamos saugiai, nes dėžėje jos įsitvirtina stabiliai ir keliauja su vandeniu. Dėžė turi medžiagines rankenėles, už kurių paėmus, patogu nešti gražiausius žiedus.

Šios pakuotės ne tik yra gražios, bet ir sukurtos tobulam gėlių pristatymui į namus. Gėlėtai komandai rūpi, kad gėlės kuo ilgiau išsilaikytų šviežios, todėl puokštes kuriame tik iš kruopščiai atrinktų  gėlių žiedų.

Visas mūsų puokštes ir kompozicijas galite įsigyti prisijungę www.geleta.lt  arba atvykę į Savanorių pr.255, Kaunas.

Patirk gėlių dovanojamą džiaugsmą kartu su Gėlėta ir pamatysi, kaip ilgai gėlės žydi tiems, kas jas myli!

 

Palikti komentarą

Norime atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant.
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis January February March April May June July August September October November December