Maison and objet paroda 2023

visibility1238 Peržiūros comment0 komentarai person Autorius: Gėlėta

Po nelengvų visiems kelerių metų, pasaulis kaip niekada trokšta autentiškumo. Tai buvo labai pastebima šioje parodoje. Kūryba tiesiog tryško iš daugybės stendų. Buvo jaučiama didžiulė drąsa, išsilaisvinimas, lengvas polėkis.

Skandinaviškas stilius garbingai užleidžia vietą autentiškam originaliam ir spalvingam interjerui. Nors ši paroda buvo itin drąsi ir spalvinga, tačiau kartu matėsi, kad ekologiškos idėjos vis dar aktualios. Daug gaminių yra iš perdirbto plastiko ar plastmasės.

Šių metų Maison and objet parodos šūkis buvo TAKE CARE!

PASIRŪPINK! Taip norima atkreipti dėmesį, į buvusį suletėjusį tempą kelerius metus ir kaip mes vėl tai prarandame ir vėl nepastebime daugelio dalykų, kuriuos pastebėdavome tuomet. Žodžiu prisiminkime, kad gyventi sulėtintai- tai irgi menas.

O taip pat nebijokime savo interjeruose spalvomis parodyti charakterį. Savo individualumą. Spalvos gali atsirasti užuolaidose, šviestuvų gaubtuose, kilimuose, taip pat gėlių vazonuose ir vazose. Galbūt drąsios ir ryškios spalvos pažadins jumyse kūrybišką asmenybę ar menišką nuojautą.

Kita labai populiari tendencija bus antikinio stiliaus sugrįžimas.

2023 metais bus kuriama daug interjerų,į kuriuos įžengus pasijausime tarsi asmeniškumų kupiname muziejuje.. Be abejonės visa tai bus susieta su tvarumu, nes bus naudojami jau kadaise išrasti maketai. Tvarumas apskritai stovi labai aukštoje pozicijoje šiais metais.

Taigi, apibendrinant, galima būtų paliūdėti, jog mūsų pamėgtas minimalizmas užleidžia vietą solidžiai ir spalvingai Gausai. Bet Gausa taip pat gali būti švari ir tobula. Gausa turi savo charizmą ir mes šiais metais stengsimės ją atskleisti per savo kūrybą.

Naujų kolekcijų ieškokite jau nuo vasario mėnesio pabaigos!

Ačiū, kad skaitote ir kad mes jums įdomūs!

2023 m sausis Paryžius

Palikti komentarą

Norime atkreipti dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš juos paskelbiant.
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis January February March April May June July August September October November December